Kategorie

Kontakt

  • FACTORY_SHOE
    ul.Chroboczka 7
    96-100 Skierniewice
    NIP: 836-185-49-92
  • E-mail:sklep@factoryshoe.pl
  • Telefon693-529-485
  • Godziny działania sklepu w dni robocze 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Zmiana języka

PolskiAngielski

Bestsellery

1 » Polityka prywatności2

Polityka prywatności


Prywatność i bezpieczeństwo danych Klientów FactoryShoe.pl jest jednym z naszych priorytetów. Zależy nam, by nasi klienci mieli poczucie, że mogą na nas polegać, wiedząc, iż FactoryShoe.pl, zachowując najwyższą staranność, zagwarantuje by wszelkie powierzone nam dane i informacje były przetwarzane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem i chronione przed nadużyciami. Zapewnianie kompleksowego bezpieczeństwa oraz szeroko zakrojona ochrona danych to dla nas więcej niż tylko obowiązek przestrzegania wymogów statutowych i regulacyjnych – to także wyraźne świadectwo jakości naszych usług kierowanych do klientów. 
Portal FactoryShoe.pl wykorzystuje pliki „cookies”, które pozwalają na zapamiętanie wybranych informacji o jego użytkownikach i ich preferencjach. Przechowywanie danych dostosowane jest w taki sposób ,aby nie zagrażało bezpieczeństwu użytkowników sklepu.

Użytkownik, który nie życzy sobie wykorzystywania plików „cookies” w opisanym powyżej celu, ma możliwość skonfigurowania ustawień wykorzystywanej przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie wspomnianych plików w pamięci komputera. W każdej chwili może również usunąć je ręcznie. W celu zapoznania się ze szczegółową instrukcją postępowania prosimy o odwiedzenie strony internetowej producenta używanej przeglądarki internetowej.


FACTORY_SHOE TOBIASZ MIERZEJEWSKI w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych technologicznych. 
Dane te przechowywane są w specjalnej strefie bezpieczeństwa i mają do nich dostęp tylko i wyłącznie upoważnione osoby związane z portalem FactoryShoe.pl i zobowiązane do zachowania uzyskanych informacji w tajemnicy. Stosownie do zapisu art. 18 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204), FACTORY_SHOE może zostać zobowiązana do wydania informacji zawartych w logach dostępowych (w tym w szczególności numeru IP komputera) organom państwa, uprawnionym na podstawie prawa, na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

Obszary portalu FactoryShoe.pl, w których podanie danych osobowych jest niezbędne z uwagi na ich charakter, takie jak sklep internetowy objęte są odrębną, specyficzną dla danego obszaru polityką ochrony prywatności.
FACTORY_SHOE TOBIASZ MIERZEJEWSKI jako administrator portalu FactoryShoe.pl nie ponosi odpowiedzialności za politykę ochrony prywatności innych stron internetowych.

Powyższe zasady zachowania poufności mogą ulec w przyszłości zmianom. O wszelkich zmianach użytkownicy zostaną zawsze poinformowani z wyprzedzeniem.
Wszelkie pytania i uwagi dotyczące warunków korzystania z portalu FactoryShoe.pl oraz ochrony prywatności jego użytkowników można przekazać do FACTORY_SHOE TOBIASZ MIERZEJEWSKI  korzystając z danych podanych w zakładce "kontakt".

Przejdź do strony głównej